KONST / Litografier / Färglitografi 11796362
nr 1179 6362
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad, EA-upplaga, motivet: 44x30
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 april 2018
kl 19:01:53
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)